Tehdit.

Soytarılar sıraya girmişler, kurdun kocadığını sanıp, kurdu kepaze etmeye yeltenmelerinin karşılığı elbet olacaktır. Köpekliğe özenmeleri Kurdun uyanmasına titremesine ve atılım içine girmesine neden olmuştur. Küresel güçlere geçmiş geçmiş olsun diyorum.

Yahudilere gelince; arkadan vurmayı seven kalleşliği, nankörlüğü ilke edinmiş zavallılardır. Her çağın, bir Buhtunnasırı vardır. Umduğunuz dağlara her zaman karlar yağmıştır. Şimdide karlar yağacaktır.

ABD’nin değişmeyen tavrı havra kökenlidir, şaşırmamak gerek, Kiliseler ’de havralarla ittifak içindedir.Türkiye’nin içten ve dıştan kuşatmasının tamamlandığını sanıyorlar. Bizler bilinenden korkmayız. Kararlarımızda mutedil olan akıl-mantık ve bilimin doğrusu etkindir. Tarihten gelen deneyimlerimiz yolumuzun ışığını oluşturur.

Küresel güçler şunu iyi bilsin ki; böyle ucuz numaralara karnımız tok. Her şey zamanla aslına döner. ABD ve diğerleri de aslına dönüp küçülecektir, Yahudiler’ de elbet tekrar tarihi sürgünlerini yaşamaya mahkumdur. Yaşayacaktır.

Araplara  gelince; bu kafayla giderlerse,  cahiliye dönemine geri dönecekler ve yarı vahşi kabile yaşamına devam edeceklerdir, üç kuruşa köpeklik yarışına devam edeceklerdir.

Türker’de aslına dönmeye mahkumdur. Kendilerine görklü Tanrının verdiği görevleri icra etmeye zamanın sahibi olmaya mecburlar. Bu mecburiyetin gereklerini Devletimiz yapmaya devam ediyor- edecektir.

Fırtınalar -depremler-ölümler yeni bir hayatın başlangıcıdır. Sıkıntılar da öyledir. Hiç kimse moralini bozmasın. Bizler tarih boyunca ne ihanetler-hainler- ne kalleşlikler ve arkadan vurmalar gördük. Beş bin yıldan beri bizi yıkamayanlar şimdimi bizi yıkacaklarını sanıyorlar. Haydin o zavallılara hep birlikte gülelim ki üzerimizde hakları kalmasın.

Daha önceki yazılarımda belirttiğim stratejik düşmanlarımızın üzerinde biraz daha çalışmaya ve birazcık ta zamana ihtiyacımız var .İçeride ve dışarıda bütün Türklerin yüreklerinin birlikte vurması, bütün Müslümanların hayır duası gereklidir. Tüm Türkler üzerine düşen görevleri eksiksiz yapmıştır. Devleti ebet müddet te üzerine düşenleri en mükemmel bir şekilde yapmaktadır- yapacaktır. Çürük elmalar ayıklanmaya devam edecektir. Biraz bahaneye birazda düşmanlarımızın ahmaklığına ihtiyacımız var. düşmanlarımız zaten ahmak.

Anadolu’nun dışında yaşayan Türklerin tahkimatını devletimiz devam ettirmektedir. Ancak hızlandırmak gerek. Yurt dışında emanette bulunan altın rezervlerimiz hızla yurda getirilmeli,

Kapitülasyonlara Hayat Kazandıranlar Derhal Etkisiz Kılınmalıdır. Lozan’la elde ettiklerimiz her ne gerekçeyle olursa olsun elden çıkarılmamalıdır.

Geçiş dönemlerinde kırmızı alarm halinde olmak gerek. Gereken azami dikkatin gösterilmediği kanaatindeyim. Dikkatsiz görevliler hakkında gerekenler derhal yapılmalıdır. İdare i maslahatın alemi yok.

Yüce Türk milleti , hem düşmanlarına hem de gafil- aymaz yöneticilerine- ve içindeki düşmanlarına haddini bildirmeyi bilir.Azerbaycan’da dönmelerin ve azınlık Ermenilerin etkilerini hızla artırdıklarını kontrol edilemez düzeye geldiklerini duyuyorum. Orada da gerekenlerin yapıldığını biliyorum amma sanırım yetersiz kalıyor.

Devletimize derim ki asrın fırsatını yakaladık. Bazı sıkıntılar elbet olacak, bazı zararlar görmemiz elbette ki doğal. Halkımızın moralinin bozulmasına, asılsız söylentilerin yayılmasına , azınlıkların kontrollerinin daha da sıklaştırılmasına ihtiyaç var.

Hiçbir düşmanın  azınlıklara bel bağlamasına izin verilmemelidir. Batılıların yüz yıllarca azınlıkları nasıl kullandığı, istismar ettiği asla unutulmamalıdır. Bazı mecraların susturulmasında doğa kanunlarına işlerlik kazandırmak ve yaygın kullanmak zarureti bulunmaktadır.

Köpekler havlamaya devam etsin Bozkurtlar yoluna devam edecektir. Türkü yolundan çevirmeye kalkan başlar düşürülecektir.

Türkün düşmanlarına hizmet eden başları düşürecek olan yiğitlerimizin üzerine görklü Tanrının selamı olsun vesselam.

 

  Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Yastık Altına Mı Kaldık?

Erdoğan 24 Haziran 2018 seçimlerinde, “24 Haziran’da bu kardeşinize yetkiyi verin; döviz mi, faiz mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super