Home / Spor / Kick Boks Şampiyonasında Meram Belediyespor Rüzgarı

Kick Boks Şampiyonasında Meram Belediyespor Rüzgarı

Elazığ’da gerçekleşen Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda Konya Meram Belediyespor rüzgarı esti.

Meram Belediyesporlu Muzaffer Karabulut, Abdullah Beserek, Sabriye Gür,Bilal Alp ve Sudenazİlisulu aldıkları derecelerle Konya’ya gurur yaşattılar.

Meram Belediyesporlu sporcular, yurtiçinde ve yurtdışındaki müsabakalarda gösterdikleri başarılarla göz dolduruyorlar. Elazığ’da gerçekleşen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında ringe çıkan Muzaffer Karabulut ve Abdullah Eserek 1.’lik kürsüsüne çıkarken farklı kategorilerde Sabriye Gür 2.’lik Sudenazİlisulu ve Bilal Alp 3.’lük madalyası almaya hak kazandılar. Meram BElediyesporlu Serdar Çınar ise ülkemizi Kick Boks Dünya Şampiyonası’nda temsil edecek.

“Spora Ve Sporcuya Verdiğimiz Destek Devam Edecek”

Sporcuların gösterdikleri başarılarla gururlanmaya devam ettiklerini belirten Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, “Meram Belediyesi olarak Meram Belediyesporumuza verdiğimiz desteğin karşılığını almak bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Hem şehrimizi hem de ülkemizi farklı branşlarda temsil eden sporcularımız aldıkları derecelerle gurur kaynağımız haline geldi. Ben hocalarımıza, sporcularımızı ve ailelerini kutluyor, kendilerine başarılar diliyorum. Meram Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da spora ve sporcuya verdiğimiz destek artarak devam edecek.” şeklinde konuştu.

 

 Türkiye’de Haber

About admin

Check Also

Dünya Kupası’na Yıldızlar Değil Sürprizler Damgasını Vurdu

Rusya’da sahnelenen Dünya Kupası’nı takip eden Ömer Altay, “Tüm dengelerin altüst olduğu bir turnuvaya şahitlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super