Home / Politika / Milli Ve Yerli Duruşun Türkiye’de Tam Hakim Olması İçin Tüm Gücümüzle Çalışacağız

Milli Ve Yerli Duruşun Türkiye’de Tam Hakim Olması İçin Tüm Gücümüzle Çalışacağız

Milliyetçi Hareket partisi Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan “ Türk milleti, Milliyetçi Hareket’i TBMM’nin hem kilit partisi yapmış, hem de denge ve denetleme görevini vererek önemli bir sorumluluk yüklemiştir. Onun için Milli ve yerli duruşun Türkiye’de tam hakim olması için tüm gücümüzle çalışacağız” Dedi.

“Milliyetçi Hareket Partisi, önümüzdeki beş yıllık zaman süresinde milletimizin beklentileri doğrultusunda şevkle, heyecanla, sabırla, akılla, muazzam bir inanmışlıkla çalışmalarını sürdürecektir.” Diyen MHP Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çipan “Önce ülke ve milletim, sonra partim ve ben kararlılığımızdan asla taviz vermeden mücadelemize mücadele katacağımızdan herkes emin olmalıdır.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin tüm kurum ve kurallarıyla yerleşmesi konusunda üstümüze düşen her görevi azimle yerine getireceğiz.  Tarafımız Türkiye’dir. Safımız büyük Türk milletidir. Hedefimiz milli birlik ve dayanışmanın güçlenmesidir. Temel önceliğimiz var olan, üst üste yığılan, günden güne tesir alanını genişleten vahim sorunların çözümüne katkı sunmak, destek vermektir. Bu maksatla da elimizi taşın altına koymaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

Yapıcı, müspet, uzlaşmacı tavrımızı sonuna kadar muhafaza edeceğiz. Milli ve yerli duruşun Türkiye’de tam hakim olması için tüm gücümüzle çalışacağız. Terörle mücadelenin başarıya ulaşması, Sosyal ve ekonomik meselelerin milletimizin arzuları doğrultusunda nihayete ermesi, Kardeşlik bağlarımızın daha da güçlenmesi, Ve elbette Türkiye’nin bölgesel, dahası küresel kuşatmadan tamamen kurtulması hususunda Cumhur İttifakı’na düşen sorumluluklar çok fazladır.

Milliyetçi Hareket Partisi yeni sistem içinde vazifesini en etkili şekilde icra ve ifa edecektir. Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek veren, 49 yıllık emaneti lekeletmeyen aziz vatandaşlarıma, mensubiyetle övündüğümüz Türk milletine şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

Türkiye’de Haber

About admin

Check Also

Ülkemiz Yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi İle Nasıl Yönetilecek

Yasama, yürütme, yargı yetkisi bir kişinin emrimde olacak. bu kişi bir partinin genel başkanı ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super