AKP Erdogancı Belediyeler

Gerçek islami yazılarım sebebiyle TANRI olup rızkıma ilişip yerimden kaldırınca tabana kuvvet DENİZ AST SUBAY askerlik komando eğitimlerine başlayıp 50 kiloluk malzemeyle piyade komada eğitim satışlarına başladım.

Yaşım 56 olsada bizdeki parola TÜRK askeri ölmez DERVİŞ YUNUS Misyonunda Evliya Çelebi gibi deli deli dolaşıyorum.

Girdiğim esnaflarda iyisi kötüsü dinleyeni de muhabbeti seven sohbetlere şaşırıp beyninden vurulmuşuda var.

Anlaşılan o ki sokaklar irşada muhtaç. İnsanların yanlış din algılarını çok derin.
Ve değiştirmek çok zor.

Bunlar AKP ERDOGAN SİYASAL İSLAM SİMGESİNDE cesetlenmiş kendilerini AKP ERDOGAN putperestliğinde ifade ediyor islami yeni bir yanlış Algıda bilmeden islam diye sarılıyor.

Anlatımlarım bunlarda şok etkisinde. Hele bunlar yaşadığım KONYA insanları olunca daha da zor.

Bunlar KURAN KURSU DİN algısıyla simgeleşmişse ARABÇA kuran öğretimleri ile temelde çocuk zihnine kazınan ARAB ARABÇA ifadeleri ile ARABCILIK islam zannedilmiş TÜRKLÜĞE bu temelden gelen bir ARABÇA KURAN öğretisi ile din ile TÜRKLÜĞE yanlış din öğretisi gereği düşmanlar. Bir ARAB hayranlığı var. Oysa KURANI gerçekten bilseler ARABCILIKTAN sıyrılıp bilse KURANI getiren PEYGAMBERİN en büyük düşmanının OSMANLIYA olduğu gibi bugünde ABD İSRAİL dostu olan ARABLAR olduğunu bilirler. Maalesef KURAN boğazdan inmiyor ve KURAN ARABÇA olduğundan anlamadıklarından din öğreneceğiz diyerek anlamadıkları ARABÇA ile KURAN la dinin misyonunu din adına inkar edenlerle dolu.
Bu esnaf kızlarını KURAN KURSUNA göndermiş bazı yanlışları var KURAN’I dinini öğrensin yeter diyor.

Ben ama hiç bir TÜRK tam manası ile ARABÇA harfleri telaffuz edemez etse dahi KURAN Arabca okuma ile KURAN ne diyor bilemez . Üstelik onca zamanda manasını 50 yılda detaylı şekilde öğrense 6000 küsürayetin söylediği ALLAH BİR TANRI BİRDEN ibaret.

Bu tek cümle için bunca alt yapı hoca yatılı kalma iaşe ve masraf niye. Üstelik bu yapılar din adına ZEKAT fitre alıp fakirin hakkını gasb edip KURAN ile geçinenler bunlara ZEKAT olmaz bağış olur deyince orada imam hatip okuyan bir genç amca bunları hiç düşünmemiştim. ATATÜRK demek doğru yapmış deyince ortalık toz duman.

Dinci AKP ERDOGANCI belediye beni yerimden kaldırmakla kendi kuyusunu kazdı.
Kafaları uyandırmaya devam.

Demek TANRI beni yeni bir işle görevlendirmiş.

İmam hatipliye evlat is öğren çalış KURAN bunu diyor ben KURANI söylersem sen çalışmakla yaşamış oluyorsun deyince haklısın dedi.

 

Kutbulİrşad Şeyh Mevlana Menşur KoneviHatemül Veli Nakşibendi MüceddidKutub  İmam

About admin

Check Also

Vatan Haini ve KDV

Bir bisiklet almak için gittim. Malum sokaktayım. Bizim gibi meslek sahibi olmayan sermayesi sokak satıcısının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super