Home / Yazarlar / Lütfullah Kaleli / Stratejik Düşmanlar…

Stratejik Düşmanlar…

Her ne hikmetse! Türkiye’de hep stratejik müttefiklerden bahsedilir, medeniyet deyince akla hep stratejik düşmanlarımız hatırlatılır, insan hakları gündeme getirildiğinde; stratejik düşmanlarımız kakalanmaya çalışılır. Demokrasi hatırlandığında, stratejik düşmanlarımız parlatılır.

Tüm bu işlemler sürekli projelendirilerek, işbirlikçiler veya içimizde varlığını koruyan kripto azınlık tarafından  uygulana gelmiştir. 1938 den beri bu sahada hiçbir değişiklik ve istisna görülememiştir.

Eğitim Sistem,İmize Vurulan Darbeler Ve Gayrı Milli İşler

Maskeli  hainlerce, yapıla gelmiştir. Her şeye rağmen, devlet bürokrasisinde, dışa kapalı, algılarını kapatmış bir kesim hala ciddi miktarda varlıklarını devam ettirmektedir.

Varlığımıza kasteden, planlarını kesintisiz olarak uygulamaya sokan merkezler hala bize şirin gösteriliyor. Eti Bank’ın ABD ye satılacağı iddiaları sanal basında dolaşıyor. Bor madeninin ABD ye devredileceği söylentileri mevcut.

Haçlı dünyası, azalan nüfuslarını, Müslüman çocukları devşirme yoluna gitmekte, Belçika bu işe öncülük etmekte, Halkı İsevist olan ülkelerde ortaçağ karanlığı tekrar hayat bulmak üzere. Türklere saldırılar almış başını gidiyor. Mülteci sorunu Türkiye’ye karşı silah olarak kullanılıyor.

Bir zamanlar siyasal iktidarın kurtulmaya çalıştığı Kıbrıs ve onun kurucusu olan  Rauf beyi kahrından öldüren gelişmeler asla unutulmamalı. Kıbrıs’ta yeni soy kırımlara, yeni Makarioslara, hazırlanılsa yeridir..

  1. Türkiye’yi arkadan vurmak üzere kurulduğunu, NATO’nun Türkiye’yi vurmak üzere hazırlandığını söylemek abartılı değildir. Tüm bu ve benzeri kuruluşların ardında kiliseler var. İsevist dünyada son sözü hep kiliseler söyler.

Sözlerimizi son gelişmelerle sağlamlaştıralım. S400 LERİN alımına kimler ne ile karşı çıkıyor. Irak’tan-Afganistan’dan- Suriye’den halkı sürüp aleme serseri olarak salan kimler? Bu serseri kitleleri Türkiye’ye sürenler kimler ve neden sürüyorlar.

Kıbrıs’ta söz sahibi olmak isteyen Amerika’yı temsilen BM. Kimi atadı. Türkiye’yi güneyden ve kuzeyden kuşatan, Türkiye’nin içini karıştıran kimler? Türkiye aleyhine, Türkiye’de örtülü operasyonlar yapanlar kimler? Bunların ipleri kimin ellerinde.

Türkleri vatanlarında boğmaya kalkanlar, Orta Asya’ya hapsetmeyi amaç edinenler kimler. Türk dünyasındaki birleşmeyi engelleyenler, Din mühendislerini aralıksız çalıştıranlar kim? Türklere karşı dini silah olarak doğrultanlar kimler.   Diyanet İşleri Başkanlığını atıl hale getirenler ve tutanlar kimler!

İslam’ın iflah olmaz düşmanları olan Araplar, Araplara ihanet eden Araplar değil mi. Livatacılığı  İslami yaşam tarzı haline getiren Araplar değil mi. Çocuk istismarını meşru zemine oturtmak isteyen Arap kültürü işgaline uğramış, Müslüman bozmaları değil mi.

Vatanlarına ihanet edip, Türkiye’nin yolunu tutanlar Arap değil mi, Avrupa’da  ziynetlerine el konulan, ayaklarına çelme takılan Araplar değil mi . Türkiye’de pazarlanan kadınlar ve pazarlayanlar Arap değil mi?

Ülkemde yaşayıp güzel insanıma saldıranlar Arap değil mi. Konya’da Şükran mahallesine Türkleri sokmayanlar Arap değil mi?

Öyle ise! Yurdumda Arap görmek istemiyorum. Toplu ulaşım araçlarında Arapça konuşulmasını istemiyorum. DİLİ DİLİME, KÜLTÜRÜ KÜLTÜRÜME, SOYU SOYUMA , BENZEMEYEN bu insanları ve Arap sevicilerini istemiyorum. İlla devlet politikası gereği bu ucubeleri beslemek gerekiyorsa bunlara sınırlarımız dışında bakılmalı. Belki de ihanetin değişik bir biçimi ile karşı karşıya bulunuyoruz.

Sizlere değişik bir kıstas ile stratejik düşmanlarımızı ve yaptıklarını anlatmaya çalıştım. Başta ABD-İngiltere-Fransa-Almanya- Yunanistan- İrili ufaklı Avrupa ülkeleri- Çin ve daha niceleri. Ey Türk milleti! Düşmanın tatlı sözlerine – kıymetli hediyelerine, Güzel kadınlarına kanma!

Ülkemdeki bazı siyasilerin, bürokratların yabancı kadınlarla evli olduğu, dönen rüşvet çarklarını var olduğu kabul edilirse hatırlanırsa bu tarihi uyarının ne kadar doğru olduğu takdir edilir.

Görklü tanrını selamı, Atalarının uyarılarını dikkate alan, vatanımızı stratejik düşmanlarımızdan korumaya çalışan vatan evlatlarının üzerine olsun vesselam.

 

 Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Osmanlı’nın Yıkılışında Atatürk’ün Günahı Nedir?

Kendini bilmez kimi hadsizler, doğru dürüst tarih bilgisine erişmeden; Atatürk hakkında ulu orta kulaktan dolma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super