Aykırı İSLAM Fikirlerim Gereği

AKP ERDOGANCİ BELEDİYE beni kirasını ödediğim yerden kaldırdı. Bende sokaklarda satmaya başladım. Beni tanıyan çok zabıta beni görmezden geliyor yapılan zulme Rıza göstermiyor. Ve bir tanıdık zabıta.

Hoş beşten sonra oda AKP ye ERDOĞANA karşı. Belediyede ne haksızlıkları anlatıyor.
Ama İSLAM HİLAFET ŞERİAT yanlış din takıntısı var ve bunu ifade edince ben ona sen islamı yanlış tanıyorsun İslamda bir hilafet rejim şekli yok içtihat kararı deyince yüzü değişti ve ama peygamber uyguladı dedi. Ben itiraz edip KURAN okudunmu dedim başını salladı.

KURAN’DA islam iktidar değil muhalefet dedim.

Nasıl dedi.

Fravun kutsal TANRISAL devleti temsil ederken MUSA muhalefet deyince sustu. Bu günde devlet Fravun gibi kutsal TANRISAL.

Ve sessizliği bozup peki nasıl olur dedi.

Ben zabıtaya bak sen namaz kılan bir devletteki islamı temsil ediyor ve islam adına gelen AKP ERDOĞAN SİYASAL İSLAM uydurması topluluktaki haksızlıkları anlatıyorsun devlet demek haksızlığı güç ile Fravun gibi alet edebilen MUSA ise bunu uyaran demektir.

Zabıtaya sana soruyorum sen bu mesleğe girerken hakkın olarak mı yoksa tanıdık torpillemi girdin deyince torpille başkasının hakkını yiyerek girdim dedi.
Peki şimdi devleti sen zulümle temsil eden ve benim rızık mı TANRI gibi engelleyen Fravunun emrindeki bir fahişe vergisi ile maaş alan biri olarak nasıl devlette islamı TANRIYI temsil edenileceksin dedim.

Zabıta peki aramızdaki haksızlıkların giderilmesi için KADI HAKİM ne olcak gerekli değimli? diye sordu.

Ben gereklilik başka islamı olması başkadır dedim.

Aramızdaki bir mesele mahkemeye gidince hakimin satın alınması yalan şahit ve iktidar egemenliğindeki hakim islam dahi olsa bile hakim zahire göre karar verir PEYGAMBERE iki davalı gelince biri haksız olduğu halde iyi konuşur ve haksız olduğu halde haklı çıkar ve PEYGAMBER ben zahire göre kara veririm haklının hakkını alamam der. Yani ŞERİAT senin hakkını bu dünyada alamaz. Dinin yeri vicdandır eğer hakkım varsa inanıyorsan hakkımı ver mahkemeye ne gerek var deyince ZABITA FRAVUNUN askeri olduğunu anladı ve senin namazında olmaz diye ilave edin hepten fıttırdı.

Çünkü haram yiyen zalime boyun egen kişinin namazını TANRI neyleye.

 

Kutbulİrşad Şeyh Mevlana Menşur KoneviHatemül Veli Nakşibendi MüceddidKutub  İmam

About admin

Check Also

Vatan Haini ve KDV

Bir bisiklet almak için gittim. Malum sokaktayım. Bizim gibi meslek sahibi olmayan sermayesi sokak satıcısının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super