Home / Sağlık / Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri

Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri

metabolic balance®Türkiye tarafından düzenlenen Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri’nin ilki, “Bizimle Yürü Sağlıklı Yaşa” sloganıyla 1 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleşti.

Katılımcıların Kuruçeşme Parkı’nda toplanmasının ardından, Dr. Nazan Cihan ve spor eğitmeni Murat Gözlemeci’nin öncülüğünde saat 10.00’da başlayan Sağlıklı Yaşam Yürüyüşüne metabolic balance® temsilcileri ve danışanlarının yanı sıra, sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme  konularına ilgi duyan çok sayıda kişi katıldı. Etkinlik Bebek parkında son buldu.

Geleneksel olarak yapılması planlanan metabolic balance®Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri’nin ilkine katılanlar, yürüyüş sonrası Bebek’te içilen kahve eşliğinde hem metabolic balance® hakkında bilgilendirildiler, hem de zihinsel ve bedensel sağlığın önemi üzerine sohbet ettiler.

metabolic balance® Türkiye’nin, 22 Temmuz’da, bu kez Maçka Parkı’nda düzenleyeceği Sağlıklı Yaşam için Pilates etkinliğinde buluşmak üzere sözleşen katılımcılar, Sağlıklı Yaşam etkinliklerinin daha sık tekrarlanması konusundaki taleplerini de ilettiler.

Sağlıklı beslenmenin püf noktalarını öğrenmek, yaşamına hareket katmak, birlikte pilates yapmak, ardından hem tıp doktorlarından oluşan çok sayıda metabolic balance® temsilcisiyle, hem de deneyimli spor eğitmenimizle sohbet etmek ve aklındaki tüm soruları sormak isteyen herkesi, 22 Temmuz Pazargünü saat 09.30’da, Maçka Parkı’ndagerçekleşecek olan Sağlıklı Yaşam için Pilates etkinliğimize bekliyoruz.

 

 Türkiye’de Haber

About admin

Check Also

Ebeveyni Sigara İçen Çocuk Sigara Bağımlısı Olmaya Daha Yatkın

Ege Üniversitesi Madde Bağımlılığı, Toksikoloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsü Madde Bağımlılığı Anabilim Dalı Başkanı Doç. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super