Home / Genel / Çumra Gençlik Merkezi Gençlerin İlgi Odağı

Çumra Gençlik Merkezi Gençlerin İlgi Odağı

Konya’nın Çumra İlçesinde arsası Çumra Belediyesi tarafından tahsis edilen ve Gençlik Spor Bakanlığı tarafından yapımı tamamlanan Çumra Gençlik Merkezi 28 Ekim 2017 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı toplu açılış töreni ile hizmete açılmıştı.

28 Ekim 2017 yılında hizmete giren Çumra Gençlik Merkezi gençlerin ikinci adresi ve vakitlerini değerlendirdiğini önemli noktalardan biri haline geldi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Çumra Belediye Başkanı Dr.Mehmet Oğuz; Üstat necip Fazıl Kısakürek deyişiyle Kim var! “ diye seslenilince, sağına ve soluna bakınmadan, fert fert “ben varım! ” cevabını verici, her ferdi “benim olmadığım yerde kimse yoktur! ” duygusuna sahip bir dava ahlâkını pırıldatıcı bir gençlik…bütün gücümüzle ve bu duyguyla çalışıyoruz her şey bizim Gençliğimiz için dedi.

Başkan Oğuz ayrıca İlçemize kazandırılan tesisin toplam 4200 metrekarelik alan üzerinde kurulan Çumra Gençlik merkezi 3 milyon 476 bin lira değerinde olduğunu ifade etti ve  tesisin Çumra’ya kazandırılması dolayısıyla başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Başbakan Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik’e teşekkür etti.

 

 Türkiye’de Haber

About admin

Check Also

İmar Barışı İş Dünyasında Konuşuldu

EGE Genç İşadamları Derneği’nde düzenlenen toplantıda imar barışını anlatan Çevre ve Şehircilik İzmir İl Müdürü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super