Home / Politika / Meral Akşener’e Başkan Yardımcılığı Teklif Edildiği Haberleri Asılsızdır

Meral Akşener’e Başkan Yardımcılığı Teklif Edildiği Haberleri Asılsızdır

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili Aytun Çıray  sosyal medyada tedavüle sokulan ‘Meral Akşener’e Başkan Yardımcılığı teklif edildi ve bu teklif Akşener tarafından kabul edildi’  haberlerini kesin bir dille yalanladı.

Çıray’ın konuyla ilgili kısa açıklaması  şöyle:

“Sosyal medyada hangi güçlerle ilişkili olduğu meçhul hesaplar üzerinden sayın Genel Başkanımız amacı yıpratma olan bir operasyonun merkezine yerleştirilmek istenmektedir. Söz konusu hesaplardan Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’e  Başkan Yardımcılığı teklif edildiği ve Genel Başkanımızın da bu teklifi kabul ettiği haberi servis edilmiştir. Bu servisin maksadının Genel Başkanımızı töhmet altında bırakmak olduğu açıktır.

Biz İYİ Parti olarak, bu tür operasyonların artık olmadığı bir Türkiye mücadelesi veriyoruz. Bu çerçevede söz konusu haberlerin tamamen yalan, yanıltıcı ve gerçek dışı olduğunu bir kere daha vurguluyoruz. Milletimizin de öncelikle bizim yaptığımız açıklamaları dikkate almasını temenni ediyor ve bekliyoruz.

Kamuoyumuza en derin saygılarımızla”

 

 Türkiye’de Haber

About admin

Check Also

Ülkemiz Yeni Cumhurbaşkanlığı Sistemi İle Nasıl Yönetilecek

Yasama, yürütme, yargı yetkisi bir kişinin emrimde olacak. bu kişi bir partinin genel başkanı ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super