Home / Gündem / POST-DER’den PTT Çalışanına Yapılan Saldırıya Tepki Ve Kınama

POST-DER’den PTT Çalışanına Yapılan Saldırıya Tepki Ve Kınama

POST-DER Konya Şube Başkanı Doğan Arısoy, 22 Haziran 2018 Cuma günü Konya- Aksemsettin PTT çalışanı Recep Toksoy’a yapılan sözlü ve fiili saldırıyı kınadı.

Ülke ve Konya genelinde Özverili çalışmalarını sürdüren PTT çalışanlarına saldırıları sözlü ve fiili saldırılar devam ediyor. Son olarak Konya-Aksemsettin PTT Şubesinde görevli memur Recep Toksoy’a 22 Haziran 2018 Cuma günü saat 11.00 sularında bir vatandaş tarafından ilk önce sözlü, daha sonra fiili saldırıda bulunuldu. Olay Emniyet güçlerine intikal ederken, PTT çalışanı hastaneye giderek rapor aldı.

POST-DER Konya Şubesi Başkanı Doğan Arısoy; “  Aksemsettin PTT Şubesinde görevli arkadaşımıza bir vatandaşın8 yaptığı sözlü ve fiili saladırı bizleri derinden üzmüştür. Çalışma arkadaşımız  Recep Toksoy’a geçmiş olsun dilek telerimizi sunarken, saldırı gerçekleştiren vatandaşımızı da siddetle ve esefle kınıyoruz. Bizler Konyamızda en iyi hizmeti vere bilme adına özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ama böyle olaylarla karşılaştığımızda bizler derinden üzülüyoruz.Bir daha böyle olayların yaşanmamasını temenni ediyoruz.” Dedi.

 

 Muhammet Kencik

About admin

Check Also

N.Ü. Rektörü Şeker, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitler Gününü Kutladı

Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker, ‘15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super