Home / Eğitim / Yalçın Eğitim Kurumları Öğretmenlerini İftarda Buluşturdu
????????????????????????????????????

Yalçın Eğitim Kurumları Öğretmenlerini İftarda Buluşturdu

Yalçın Eğitim Kurumları ve Özel Yalçın öğretim kursları ramazan ayı münasebetiyle bünyesinde bulunan öğretmenleri ve çalışanlarını bir araya getirerek iftar yemeği verdi.

Konya’da üç ayrı merkezde ( Merkez, Zindakale ve Real (Ecdat ))Şubesinde görev yapan öğretmen ve çalışanlarını Selçuklu Bölgesinde bulunan ve yeni hizmete açılan Yazır (Ecdat) şubesinde biraraya getiren ve iftar yemeği verenYalçın Eğitim Kurumları ve Özel Yalçın Öğretim kursları Yönetim kurulu Başkanı Mehmet Yalçın “  Kurum olarak bir başarılı eğitim-öğretim yılını daha geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek adına her yıl geleneksel olarak Ramazan ayında iftar yemeğini organize ediyoruz. Bu yıl iftar yemeğimizi yeni hizmet binamızı olan Selçuklu Yazır(Ecdat ) şubemizin bahçesinde gerçekleştirdik. Tüm öğretmen ve çalışanlarımızın eksiksiz katılımı bizleri  mutlu etmiştir. Bu tür etkinliklere ara vermeden devam edeceğiz. Hedefimiz öğrencilerimize iyi bir eğitim vermek, başarıyı yakalamaktır. Bu da bünyemizdeki  dinamik, çalışkan ve özverili öğretmenlerimizle olacaktır.” Dedi.

Yalçın’ın kısa bir konuşmasının ardından okunan ezan ile toplu bir şekilde iftarlar açıldı. Misafirlere Konya pilavı ikram edildi. Yemek sonrası öğretmenler çay eşliğinde diğer arkadaşlarıyla sohbet etme imkânı buldular.

 

 Muhammet Kencik

About admin

Check Also

Beykoz Üniversitesi Tercih Günleri 1-14 Ağustos’ta

Üniversite adayları bu yıl da seçecekleri üniversite ve bölüm ile hayatlarına yön verecekler. Bu süreçte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super