Home / Yazarlar / Lütfullah Kaleli / Kızıl Elmaya Yolculuk…….

Kızıl Elmaya Yolculuk…….

Kızılelma; öylesine kolay ulaşılabilecek bir hedef değildir, bazen ömürleri birbirine ekleyerek  yola devam etmek gerek, bazen yüzlerce yıl sürebilen yolculuktur, yolda ihanete uğramak, arkadan vurulmak, kuşatılmak, çok sayıda devletlerin eş zamanlı saldırısına uğramak vakayı adi yedendir.

Avrupa’da meskun ulusların inatçı tavırları-kiliselerin bağnazlığı, bir çok acıların yaşanmasına, soy kırımların sürekli uygulanmasına sebep olmuştur. Avrupalıların Atilla’dan beri değişmeyen hedefi Türkleri  Avrupa’dan atmak, ön Asya’dan atmak, geldikleri yere göndermek, imha etmektir.

Bunun için,kendi koydukları kurallara  , kendi inançlarına bile uymazlar, Tek kuralları kuralsızlıktır. Kiliseler intikamcıdır.  İstanbul’un- Viyana’nın intikamını almak için ellerinden geleni yaptılar-yapıyorlar- yapacaklar. Şimdiye kadar yaptıkları vahşetler- döneklikler, yapacaklarının teminatıdır.

Avrupalının tek anladığı dil kuvvettir –yaptıklarının benzerini yapmaktır. Avrupa devletleri üç ülke tarafından yönetilmektedir. İngiltere-Almanya –Fransa. Gerisi laf- u güzaftır. Hollanda-Avusturya gibiler, uydu  devletçiklerdir, Almanya piyonlarını sahaya sürmektedir.

Almanya meyve veremeyecek şekilde, şimdilik budanmalıdır. Long doçklands ideolojisinden vazgeçmek zorunda bırakılmalıdır. Kuş kadar beyinleriyle bizimle her alanda mücadeleye devam edecekler, düşman cephede yer almayı sürdüreceklerdir.

Avrupa’nın arada bir, nasırına basmaktan çekinmemek gerek. TV. Gazetelerde-İnternette  teşriki mesai yapan düşman psikolojik savaşçılarının sesleri derhal kesilmelidir. Bu konuda ağır davranıldığını düşünüyorum.

Afrin ve diğer yerlerde öldürülen yabancı savaşcıların- yerli işbirlikçilerin çetelesi detaylı tutulmaya devam edilmeli, bazı ülkelerin terör destekçisi olduğu artık tescillenmeli üzerlerine gidilmelidir, Zaten zamanı da gelmişti.

Fabrika satmak yerine, yeni fabrikalar açmak gerek, zarar ediyor demek yeterli değildir, Kanserojen tatlıları millete yedirmek ihanetin dik alasıdır.ülkenin gıda güvenliği yeniden ele alınmalı yasalar yeniden düzenlenmeli,  Yüce Türk milletinin soyuna kastedecek girişimlere- anlayışlara- çıkarcılık yaklaşımlarına  derhal son verilmelidir. İthalatçılar ve yabancı şirketler sıkı takibe alınmalıdır.

Konu orta ve uzun vadede milletimizin beka sorunu haline gelmiştir. Düşmanlar bu alanda bir taşla çok sayıda kuş vurmayı hedeflemişlerdir. Avcının av haline getirilmesi de devlet aklının, devlet hafızasının görevleri arasındadır.

Şimdiye kadar bulunduğum önerilerin doğruluğunu olaylar teyit etmiştir.  Devlet aklı, orta doğunun uzak doğunun ve dahi Avrupa’nın haritasını yeni şartlara göre yeniden düzenlemelidir. Kendini, yeni şartlara göre  yeniden yapılandırmalı, ihtiyacın ötesine geçecek şekilde hazırlıklarını devam ettirmelidir.

GÖRKLÜ Tanrının selamı; çağlar ötesine selam gönderen, çağlar öncesinden selam alan, düşmanı korkutan namerde muhtaç olmayan yiğit vatan evlatlarının üzerine olsun vesselam.

 

Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Dikkat!

AKP’li savaştan yana olanlar seçimi kaybedince savaşmak için ERDOĞAN’IN emrini bekliyor. Fakat ERDOĞAN kaybedersek millet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super