Home / Yazarlar / Lütfullah Kaleli / Eldekiler…………….

Eldekiler…………….

Elimizdeki kahpeler işi iyice azıttı.  Ankara’nın göbeğinde, ordumuza hakaret, düşmanlarımıza destek toplantısının adına HDP’liler kurultay diyor, CHP’liler onur konuğu oluyor, hep beraber sövüyorlar.

Şimdiye kadar siyasal iktidarın sessizliği dikkatimi çekti. Cumhurun başı ide hala yeterli tepkiyi gösteremedi. Şimdi hep beraber düşüncelere dalmak gerekir mi. Öteden beri hep Yunan gevuruna ve onun kadim destekçilerine dikkat çekmişimdir.

Kardak kayalıkları civarındaki olaylara ve sonrasındaki AB. Üyelerinin beyanlarına gelince malumun ilanından başka bir şey değil. Yunanistan ve beraberindekilerin ipleri ve ABD’nin ipleri Fener Rum Patrikhanesinin elindedir.

Gereken cevabi girişimler Patrikhane üzerinden gerçekleştirilebilir. Patrikhane Avrupa’nın nasırıdır, iyi basarsanız iyi sonuç alırsınız. İsevistler Türkiye’yi ateş sarmalına almanın peşindeler.  Ege Ordusu hızla tahkim edilmeye devam edilmeli. İyi planlama ve yıldırım harekâtıyla her bir iş yarım günde bitirilebilir.

Anlaşılan Afrin’ deki harekatımızı, içimizdeki kahpeler ve haçlı sürüleri yanlış okumuşa benziyorlar. Bizler için sakıncası yok. Aslanı kediye boğdurma hesabındakileri yanıltmak boynumuzun borcu. ABD’li askerlerin höykünmeleri bu hesabın bir parçası.

Filmlere konu olan meşhur 51.bölgeyi ABD yitirmiş- o bölgenin şimdilerde iç Anadolu’da bir yerlere taşındığı teknoloji transferlerinin hızla devam ettiği rivayetlerini benim koca kartalım söyledi. Hatta uzaylıların varlığına inanan kesimlere göre yerli ve Türk olan 51. Bölgede uzaylıların sorgulandığı bile iddia edilmekteymiş.

Zeytin dalı harekatı mümkün olduğu kadar uzatılmalı, reel tatbikat alanları oluşturulmalı, sistemlerimizde varsa zayıf noktalar tespit edilip takviye cihetine gidilmeli, kronolojik çeteleler hassas bir şekilde tutulmalı yerine ve zamanına hazırlıklar ikmal edilmelidir.

Terör örgütlerinin insan zayiatının artırılması için, ek önlemler hızla alınmalıdır. Bu gibi durumlarda, hümanizm demokrasi ve merhamet sakala zarar verir. Harekât sırasında ve sonrasında yerleşik sistemlerin oluşması için fedakârlıklardan kaçınılmamalıdır.

Bazı konularda, Avrupalılardan ve ABD’den öğrendiklerimizi sahada uygulamak zamanı gelmiş olmalı. Bizim kahpelerin eteklerini kaldırma zamanı hala gelmedi mi! Daha ne bekleniyor. Vaktinde yapılmayan iş, iş  sayılmaz. Kurumsal kapatmalardan çekinilmemelidir.

Kim ne  der, hesabı yapılmamalıdır. Ege meselesinde adamlar diyeceklerini dediler ve demeye devam edecekler. Psikolojik savaş uzmanlarımız her alanda daha etkin rol almalıdırlar. Özellikle Emperyalistlerden çok çekmiş sahalar pilot bölge seçilmelidir.

Görklü Tanrının selamı, yardımı, her bir işi zamanında yapan, şehit ve gazilerimize, fedakâr vatan evlatlarının üzerine olsun vesselam.

 

 Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Acı Reçeteyi Kim İçecek?

Soru, “Türkiye neden ekonomik olarak dar boğaza girdi?” Cevap: Sn. Erdoğan üretime yönelik yatırımlar yerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super