Home / Yazarlar / Lütfullah Kaleli / Kızıl Elma!

Kızıl Elma!

Kızıl elma, bir askerimizin, hatırlatmasıyla gündeme oturdu, Cumhurun başı Kızıl elmayı kabullendi. Ancak! Sözcü Kalın; KIZIL ELMA’YA KENDİNCE ANLAM YÜKLEMEYE ÇALIŞTI.

Sayın kalın’a önerim Ömer Seyfettin’i tekrar okusun!  Kızıl elmaya saldırmasın. Ne şahsı, nede bizler üzülmeyelim.

Kızıl elma! Türk’ün değişmeyen erişilmesi zamana bağlı hedeflerinin tümüdür. Hiç kimsenin Kızıl elmayı kurtlandırmaya hakkı ve haddi yoktur.ASKERİYLE- SİVİLİYLE- YÖNETİCİSİYLE-ATANMIŞIYLA-SEÇİLMİŞİYLE -HALKIYLA BÜTÜN OLARAK; HERKESİN KIZIL ELMASIDIR. Anadolu’dakinin de- Orta Asya’dakinin de- uzak doğundakinin de, özetle nerede bir Türk varsa oradakinin de Kızıl elmada hakkı vardır.

Anadolu coğrafyasında yaşayan herkes! Kızıl elmaya yolculuk yapanların torunlarıdır. Öyleyse haydin KIZIL ELMAYA! KIZIL ELMAYA! Hainlere rağmen işbirlikçilere rağmen KIZIL ELMAYA KIZIL ELMAYA! BÖLÜNMEDEN AYRILIĞA DÜŞMEDEN KIZIL ELMAYA.

Hain demişken Yavru vatandaki hainlere de değinmek lazım. Afrika gazetesi bizi işgalcilikle suçluyor, sizin babanız, Türk düşmanı Makarios olmalı.Yakın bir zamanda siz kılık değiştirmiş EOKA-B cileri  de Makarios’un yanına göndermek boynumuzun borcu olsun!SİZİ GİDİ MAŞALAR……………….

Hainlere verilecek en güzel cevap! birlik ve beraberliğimizdir, Gafillere verilecek cevap! Birlik beraberlik içinde yüzlerine tükürmektir. Harekatın başladığı gün düşman psikolojik savaşçılarının saldırılarına dikkat çekmiş savcıları göreve çağırmıştım. Sesimi duyanlara, dikkate alanlara teşekkür ederim. Ancak yargıçlara da görev düşmektedir, herkes görevini mükemmel yapmalı.

Hainlere hoşgörü ile yaklaşanlar da ihanete ortaklık ederler, Görklü tanrım hiç kimseyi hainlerin safında eylemesin. ABD ve yandaşları yeni tezgâh peşindeler, masa başında olan sivil ve asker erkan her zamankinden daha dikkatli olmalıdır. Sonra derler ha! Sende mi ortaktın diye.

Son alınan tutumlara bakıldığında vahşi batının kullandığımız dilden anladığı bir kere daha anlaşıldı. Barboros Hayrettin bir kere daha haklı çıktı. Selam onun torunlarına!

Kıbrıs’ taki ve Yunanistan’daki hainlerin Helen çocuklarının yüreklerine! Adalar denizindeki tüm ada ve kayalıkları aldığımız gün oturacak! Yok öyle bedavadan ahkam kesmek. SİZİ GİDİ HAİNLER!

Maşalar-işbirlikçiler- yağdanlıklar; yüreklerinize inecek gün belki yarın, belki yarından da yakın! Vaktinize hazır olun. İsevist dünyanın havlamalarını dikkate almayalım doğru yoldayız. Başladığımız işi geliştirelim. Ordumuz ettiği yemini, tutuyor, bizlerde o müthiş yemine katılalım.

Ordunun duasına da katılma vaktidir. Görklü Tanrım ordumuzun tüm yiğitlerimizin görünür ve görünmez tüm yiğitlerin yar ve yardımcısı olsun. Bayrağımız uğruna yollara inciler dizenlere selam olsun vesselam.

 

 Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Traktör Var Ama Toprak Kalmadı

Sohbet sıklaştı. Söz köylünün durumuna geldi. Önce bir “ahhhhh!” çekti yanıkça. Sonra toplandı ve başladı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super