Home / Yazarlar / Lütfullah Kaleli / Teşekkürler ABD

Teşekkürler ABD

Bazıları, ABD nin yaptığı namussuzlukları bir kronolojiye göre sıralayıp yorum yapmışlar. Ancak  namussuzlukları yapanlarla yaptıranları aynı anda görmek gerek. Namussuzlar bir konsorsiyum halindeler. Ben bu konsorsiyuma ötreden beri dikkat çeke geldim.

Bizlerin onlarca yılda yapacağımız uyanmayı ABD çok kısa sürede gerçekleştiriyor, onun için teşekkürler Amerika………..

Düşmanın gücü; ekip halinde mütemmim cüzler şeklinde saldırıya geçmeleriyle ilintili. Şimdilerde Almanya  kıpırdamaya başladı.  Sırada başka ülkelerde bulunmakta. Amma esbabı cefasın toplasında gelsinler.

Sonuç alamayacaklar, içimizdeki bize benzeyen düşmanlar, gemi iyice azıya almaya başladılar. Devlet aklı bunlara dikkat etmeli, mesela; birisi çıkıp vize sorunu iyice abartıldı diyebiliyorsa ve Kürt asıllı ise;  dikkatli olunmakta yarar var.

Basında yüzlerce düşman işbirlikçisi görmek işten bile değil, siyasetçi olan işbirlikçilerle, güzel çiftler oluşturuyorlar. Senkronize davranıyorlar. Sakat mantıkları oldukça sırıtıyor ve ilintilerini afişe ediyor. Ah bir zamanla bozacak icat yapılsa

Kerkük civarında, Türk ordusunu hezimete uğratacak planlar hazırlanmış olmalı ki, Birileri gel gel ediyor. Planlar yeniden gözden geçirilerek yeni olasılıklar eklenmeli. Türk ordusu, mutlaka Musul eyaletinde güçlü bir şekilde bulunmalı herkese haddini bildirmeli misakı milli zamana yayılarak hayata geçirilmelidir.

Biraz da yüzümüzü adalar denizine (ege) çevirmeliyiz. Türkiye ve Türk ordusu beşten fazla cephede savaşacak ve kazanacak vaziyettedir. Yonan gevuru anlaşmalara aykırı olarak adaları silahlandırmaya devam ediyor.

Bir gece ansızın on iki adalara ve diğer adacıklara çıkma zamanı oldukça yaklaşmışa benziyor. Artık bizim olanları geri alma zamanı geldi galiba. Yollar yürünmek içindir. Ya yolda duranı ya ezerler, yada; yoldan atarlar her ikisi de felakettir. Yollarda amaçsız durulmamalı eğlenilmemelidir.

İçimizdekilere rağmen bir şeyler yapılmaya çalışılıyor, Tanrı yar ve yardımcımız olsun. Asıl zor olan, içimizdekileri yenilgiye uğratmaktır, veya imha etmektir. İçimizdekileri birazda biz köpek niyetine kullansak kıyamet mi kopar.

Karşı takımımızı, kurmalı ve takım oyuncularının şike yapmalarını engelleyecek önlemleri zamanında almalı. Düşman takımların uyumlarını bozacak hamleleri peş peşe sahaya sürmek gerek. Denenmiş ve ihaneti sabit takım oyuncularına çokça dikkat etmeli, çünkü köpek şey yemekten asla vaz geçmez. Beni Kureyza’ya yapılanın bin beterini yapmaya hazır olunmalı.

Çünkü merhametten maraz doğan vakitteyiz. Referandum silahını bizlerde kullanmalıyız- Fransa’da – İngiltere’de-ABD’de-Almanya’da ve diğerlerinde. Çünkü bizlerde, demokrasiden ve insan haklarından yanayız.

Hem de, Avrupa’da demokrasi ve insan haklarını  görmek isteriz. Avrupa’da karşı hamleler yapmalı kendi dertlerine düşmeliler. Biraz da onlar uğraşsınlar.

Görklü Tanrım, Karşı takımları kendi dertlerine düşürecek vatan evlatlarını korusun ve yüceltsin. Görklü Tanrının Selamı Gök Kubbeyi Düşmanlarımızın Başına Geçirecek Evlatlarımızın Üzerine   Olsun Vesselam.

 

Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Millet Kıraathaneleri

Bu, bir hayal mi yoksa bir ideolojiyi monte etmek mi? Şeker Fabrikalarını kapatarak işsizliğe çare …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super