Home / Yazarlar / Lütfullah Kaleli / Rahatsızlık………..

Rahatsızlık………..

Türkiye’nin ABD melanetlerini ortaya çıkarmaya başlaması,  ABD de rahatsızlık uyandırmış. Tamam da, ABD nin Türkiye’yi düşman olarak görmesi, doksan küsur yıldır sınırlarını tanımaması, Türkiye’deki her türden dini yapılanmayla ilintili olması, işin ciddiyetini ifade etmez mi!

1990 lı yıllardan beri devletimizin güvenliğinden sorumlu tüm kuruluşlara, bazı siyasi partilere, demiştim ki, dini yapılanmalar, yabancı servislerin Türkiye’deki üsleridir. Diyanet İşleri Başkanlığı bu türden ilintili uzantılardan temizlenmeli asli görevine döndürülmelidir.

Ergun Diler’ in bugünkü yazısında İstanbul’daki dini bir cemaatin CIA merkezi olduğu iddiası, benim tespitlerimi teyit mahiyetindedir. Ey devletimin yetkilileri sözüme geldiniz  mi  !

Benim sunduğum alternatif önlemleri derhal hayata geçirmek zorundasınız., Unutulduysa , arşivlerde kaynadı ise tekrar beni bulursunuz.

Türkiye’de nereye el atsanız CIA ajanlarına ve işbirlikçilerine rastlarsınız. Bunlar belli bir takvime göre belli esaslar dahilinde temizlenmelidir. Hatta sınırlarımıza mücavir ülkelerde de hareketleri sınırlandırılmalıdır.

Temizlik hareketinin mahiyeti Türkiye’nin beka sorunuyla doğrudan ilintilidir. Türkiye ile ilgili operasyonları sadece ABD ile ilintilendirmek gafletin ta kendisidir. İşin mahiyeti bir konsorsiyum tarafından yönetilmesidir.150 yıllık bir süreyi kapsamaktadır.

Benim İsevist terör tanımlamama kızan okuyucularım olmuştu. Şimdilerde Hırıstıyan terör tanımlaması manşetlere düştü. Önden gitmek, her halde güzel olsa gerek. Tapınakçılar, İstanbul’un-Rodos’un- Balkanların- Viyana’nın intikamını alıncaya kadar durmayacaklardır- veya yok edilinceye kadar durmaları mümkün görünmüyor.

Araplar her zaman kullanılmaya teşne, ihanete yatkın bir ulustur.  Yine iddiaya göre 2000 Suriyeliyi  eğiten ABD, başımıza yeni gaile açmaya hazırlanıyor, bizi yine oyalamaya-olgunlaştırmaya çalışacak. Muhtemelen seçtikleri Suriyeliler bizim vatandaşlık verdiklerimizin arasındandır.

Bu günlerde ortam, açık istihbarat yapmaya oldukça elverişli, TV.-Basın dikkatlice araştırılır-sağlıklı analizler yapılırsa kim , kimin köpeği olduğu çok rahat tespit edilir. Ardından da susturulurlar.1997 yılında beni nasıl susturdularsa öylesine susturulmaları mümkündür.

Konya’da bir zamanlar Yörük hoca namıyla anılan bir Mustafa Uysal yaşardı, Tarikatlara-cemaatlara savaş açmış çeşitli kitaplar yazmıştı. Bunlardan birisi de “İslam’a sokulan bidat ve hurafeler” kitabıydı. Şimdi Yörük hocanın dükkanının saldırıya uğramasını daha iyi algılıyorum.

Yeni koşullarda,  devletin bekasına katkıda bulunabilecek özel yeteneklerle donatılmış din adamlarına ülkemin acil ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Modern Hüsnüyadislere dur diyecek  börekçi zadenin izini takip edendin adamlarına ……………….

ABD ve hempalarını rahatsız edecek, Irak ve Suriye’deki düşman saldırılarını durduracak-karşı hamleleri sıklaştıracak- müdahalede bulunacak vatan evlatlarının üzerine görklü Tanrının selamı olsun vesselam.

 

 Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Cemaatler Ve Siyaset

“Cemaatler, tarikatlar” denince aklımıza İslam dini adına oluşan gruplar gelir. Cemaat ile tarikat arasında bazı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super