Home / Yazarlar / Lütfullah Kaleli / Yalancı Kim…………..

Yalancı Kim…………..

Irak’taki referandum sürecinde, cumhurun başı- başbakan –milli güvenlik kurulu açıklamaları, ana ve yavru muhalefetin gösterdiği dayanışma örneğinin içine eden açıklama siyasal iktidarın içinden geldi. şimdiye kadar yapılan açıklamaları iptal edici bir açıklamaydı.

Kardeşim ülkemizin beka sorunu yaşadığı şu günlerde böylesine bir açıklama yapana ne demeli. Irak’ın kuzeyine, ambargo uygulaması tehlikeli imiş. Petrol vanalarının kapatılması yanlış imiş.

Herkesin tek yumruk olduğu bir anda bu açıklama ile, ne sabote edilmeye çalışılıyor. Devletin başının ve danışmanlarının- MGK ‘nın- siyasal iktidarın kafası çalışmıyor mu, bu kurumlar cahil kişilerden mi oluşuyor.

Bu açıklamalarının ardından, medyada ki Amerikan maymunları oynaşmaya başladı, hakarete varan yorumlar, alaya almalar ve değişik açılardan yaklaşımlar sergileyerek devletin kararlılığını, milletimizin birliğini kemirmeye çalışıyorlar.

Devletimin aklı erenlerine- devlet aklına- devletimizin sinir uçlarına derim ki, derhal bu gidişe bir son vermelisiniz, gaflet-aymazlık- ağırdan alma, günü kurtarma,  Anadolu’da yapılacak yeni bir soy kırımın  ayak sesleridir. Bazı dillerin koparılası zorunluluktur.

Cumhurun başına derim ki; “ben bu köşede (YAHUDA) devletinin kurulmak üzere olduğunu defalarca yazdım, yetkili ve etkili zevatın dikkatini çekmeye çalıştım. Eğer yurdunu ve milletini özünden çok sevenlerin sesine kulak verseydiniz, son dakika beklentisine girmezdiniz.

Nil’den –Fırat’a vadedilmiş araziler meselesini iyi bilmeniz gerekirdi. Barzani aşireti bir gece de Sünni Müslüman olan Yahudilerden meydana gelmektedir. Barzani aşiretinin anatomik yapıları incelendiğinde bu iddiayı destekler sonuç elde edileceğini düşünüyorum. Bu gelişmelere İsrail destek vermesin de kim versin.

Bölgede, nüfus seyreltilmesine yönelik acı gelişmelerin peş peşe geleceğine mutlak olarak bakılmalı ona göre hazırlanılmalı zamanın en kıymetli güç ve hazine olduğu unutulmamalıdır. Savaşsa savaş! Her şeye hazır olunmadı ise çok geç kalınmış olmalı.

Devletimin yöneticilerine şu hatırlatmayı yapmayı milli mir görev olarak algılıyorum.” Gırnatayı terk etmek üzere olan sultan ağlamaya başlar, valide sultan der ki; adam gibi çalışsaydın bugün karılar gibi ağlamazdın.- Sultan Vahdeddin’in   İstanbul’dan  ayrılışını ve gurbet ellerde düştüğü vahim durum.” SİZLERDE AYNI AKIBETİ YAŞAMAK İSTEMİYORSANIZ; BU GÜN ADAM GİBİ DURMAK VE ÇALIŞMAK ZORUNDASINIZ. Şu unutulmamalıdır ki; tarih tekerrürden ibarettir.

ABD- İsrail ve diğerlerinin neyi gizlemeye çalıştıkları ne yapmak istedikleri, önemlidir amma, daha önemlisi işin sonunda kimi kanını içecekleridir. Eğer bizler adam olamazsak, bizleri bekleyen tek şey iğneli fıçılardır.

Dikkatimiz dağılır gevşersek, işimizi aşımızı ellere sormaya devam edersek, biliniz ki;  Arakan’lı Müslümanlara- Suriyelilere- Iraklılara imrenir hale geleceğimizden, nüfusumuzun 250 bin’e düşeceğinden kalanların öldürüleceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın! İLLAKİ BİRLİK OLMALI. Düşmanlarımızın ufuklarını sarmışsa, çelik duvar bizlerin de iman dolu göğsümüz var!

Atalarımızın öğüdü, dinimizin emirleri bu yöndedir. Görklü Tanrının selamı, atalarımızın öğüdüne- dinimizin emrine gönül veren vatan evlatlarının üzerine olsun vesselam.

 

 Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Cemaatler Ve Siyaset

“Cemaatler, tarikatlar” denince aklımıza İslam dini adına oluşan gruplar gelir. Cemaat ile tarikat arasında bazı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super