Home / Kültür-Sanat / Akbank Artvin Arhavi Kültür Sanat Festivali’nde

Akbank Artvin Arhavi Kültür Sanat Festivali’nde

Türkiye genelinde yere festivallere destek olan Akbank, 23-27 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek Artvin 45. Uluslar arası Arhavi Kültür Sanat Festivali’ne bölge çalışanlarıyla katılıyor.

Muhabirimizin edindiği bilgiye göre, Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları çerçevesinde sanat, eğitim ve girişimcilik projelerini destekleyen Akbank, Akdeniz’den Karadeniz’e, Doğu’dan Batı’ya, Türkiye’nin birçok yöresinde farklı temalarla düzenlenen yerel festivallerde de, desteğini sürdürüyor.

Bu yıl da gündemine çok sayıda yerel festivali alan Akbank, 45. kez düzenlenen Arhavi Uluslar arası Kültür Sanat Festivali’nin sponsorları arasında yer alıyor. Artvin Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’ne dördüncü kez sponsor olduklarını belirten, Akbank Doğu Karadeniz Bölge Müdürü Barış Merey, “Akbank olarak yerel kültürün yaşamasını ve yerel ekonominin gelişimini desteklemek bizleri gururlandırıyor” dedi ve ekledi:

“Biz Akbank Doğu Karadeniz Bölge Müdürlüğü olarak, her zaman bölge halkının yanında olduk; onların her türlü bankacılık ve diğer finansal ihtiyaçlarını karşılarken, yaşamlarını kolaylaştırmaya da özen gösterdik. Bölgemizin yerel kültürünün önemli bir parçası olmaya aday olarak bu yıl da Artvin Arhavi Kültür Sanat Festivali’nin sponsorları arasında yerimizi alıyoruz. Festivalde tüm çalışanlarımız ve ailelerimiz ile birlikte bölge halkının yanındayız. Doğu Karadeniz ekonomisinin önemli bir bileşeni olarak, tüm bölge halkıyla birlikte festivale katılıyoruz. Önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da çalışanlarımızdan oluşan bando takımımız geçit törenine katılacak ve festival boyunca katılımcılara güzel anlar yaşatacak. Ayrıca, festival alanına kuracağımız fotoğraf panosu da, katılımcıların mutlu anlarını festival anıları arasına koymalarına katkı sağlayacak.”

Akbank, bu yıl Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nin yanı sıra, Alanya Turizm Festivali, Gaziantep Çocuk Festivali, Uluslararası Likya – Kaş Kültür ve Sanat Festivali, Bursa Orhaneli Karagöz Kültür Şenliği ve pek çok yerel festivale  destek verdi.

 

İsmail Ethem Taboru

About admin

Check Also

Yaşar Gökçek Hoca, Konya Aydınlar Ocağı’nda anıldı

Hacıveyiszâde Mustafa Kurucu Hocaefendi’nin talebesi Yaşar Gökçek Hoca, vefatının 10. Yılında Konya Aydınlar Ocağı’nda aile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super