Home / Yazarlar / Lütfullah Kaleli / Çorbacılar………..

Çorbacılar………..

İstiklal savaşı öncesi-sırasında-ve sonrasında, güzel yurduma ihanet eden insanlarımızı katleden, çorbacılar, kendilerini gizleyerek kriptolara dönüştüler. Ve dahi içimizden altımızı oymaya devam ettiler.
Şimdilerde ise; gündemi değiştirmek, halkımı uyutmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Öylesine ki; artık alt yapı bile hazırlamadan çıkışlarını yapıyorlar. Artık sırıtıyorlar, niyetlerini gizleyemiyorlar. Ve yüce Türk milletini, enayi sanıyorlar.
Yurdumuzun misakı milli sınırları içinde olanları, gizleme çabasındalar. Gözümüzü açma zamanıdır. Cumhurun başı çorbacının birinin vatana ihanet ettiğini söyleyerek bağlantılarına dikkat çekiyor. Siyasal iktidara derim ki! HAİNLERE CEZASINI VERMEMEK; ihanetin bir başka şeklidir, potansiyel hainlere cesaret vermek mealindedir. Sonra derler ha!
Yine siyasal iktidara derim ki; Suriye ve Irakta gecikiliyor, vaktinde yapılmayan iş, iş değildir. Devletimi adamlar resmen oyalıyorlar, iç savaş çıkaracak unsurları eğitmeye silahlandırmaya ısrarla devam ediyorlar. Yeni, yeni hazırlıklara girişiyorlar. Seri davranmanın zamanı daha gelmedi mi?
Sözde dini akımları takviye ediyorlar, Laik kesimleri aralıksız maniple ediyorlar, din maskeli yabancı kontrollü, akımlar, vahşidirler, nerede duracakları belli olmaz. Medeniyet adına-demokrasi adına- insan hakları adına- hukuk adına, devletimin kendini savunmasına sekte vurma çabasındalar.
Hala, Alman vakıflarına dokunulmuyor! USA kültür yapılarına dokunulmuyor, devletimin bünyesinde istihdam edilen yabancı danışmanlar kovulmuyor, neden! Bizlere siyasal iktidarın açıklama borcu bulunmaktadır.
Türkiye’deki yabancı okullara yeniden çeki düzen verilmesi artık bir zaruret. Bunlar sanki ajan okulları gibi çalışıyorlar. Ülkemizde ki misyoner guruplar güvenliğimiz için ciddi tehdit oluşturuyorlar. Kiliselere ve diğer ibadethanelere ciddi denetimler getirilmeli, bazı kiliseler istihbarat üslerini aratmıyor.
Tapınak şövalyelerine her zamandan daha çok dikkat edilmeli. Yaşamlarını siyasal partiler içinde idame ettiren işbirlikçiler derhal temizlenmelidir. Siyasetle uğraşanların özgeçmişleri, soy kütükleri bağlantıları ciddi, ciddi araştırılmalı, sakıncalı bulunanların icaplarına derhal bakılmalıdır.
Bu konuda kim ne der, nasıl tepki koyar diye düşünülmemelidir. Bu konuda MOSSAD’ın yaptıklarına bir göz atmalı ve kendimize uygun yöntemleri hayata geçirmeli değil mi! Türkiye’de yerleşik yabancıların üzerinden gözlerimizi hiç ayırmamalıyız.
Kravatlı çorbacılar her yerde cirit atıyorlar derhal ,bacakları kırılmalı hadleri bildirilmelidir. NATO SUBAYLARI –YURT DIŞINDA EĞİTİM ALAN SUBAYLAR İLE UZUN SÜRELİ ÇOK CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPILMALI, HERŞEY YENİDEN KENDİMİZ İÇİN DÜZENLENMELİDİR. Devletimizin yavaş çalışmasına neden olan hiçbir yapılanmaya hayat hakkı tanınmamalıdır.
Görklü Tanrının selamı, düşmanlarımızın her türüne hayat hakkı tanımayan vatan evlatlarının üzerine olsun vesselam.

Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Acı Reçeteyi Kim İçecek?

Soru, “Türkiye neden ekonomik olarak dar boğaza girdi?” Cevap: Sn. Erdoğan üretime yönelik yatırımlar yerine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super