Home / Yazarlar / Lütfullah Kaleli / Morfinli Kafalar…Ve Tasavvuf.

Morfinli Kafalar…Ve Tasavvuf.

Yaklaşık yüz elli yıldır, siyasetçilerimizden çoğunun kafası morfinli , onlara ; morfinli basın ve morfinli tarikatlar eşlik ede gelmiştir. Ve dahi bu nedenle  bir çok savaşı masa başında kaybettik, milyonlarca şehit verdik, sayısız acılar yaşadık.

Sözlerimizi biraz aralayayım. Batılı isevist kafaların niyetleri-projeleri- hayalleri- hedefleri asla değişmedi; değişmeyecek. Morfinli kafaların sahipleri ne yaparlarsa yapsınlar ellerine köpeklikten başka bir şey geçmeyecek. Dış siyaset yerlileşmeye yöneldikçe morfinli kafalar saçmalamaya devam ediyor.

Almanya önderliğinde ki koç başı ülkeler ile yaşanan gerginliğin sorumlusu sanki devletimmiş gibi, güya hatırlatmada bulunarak düşmanlarımız adına tehdit savuruyorlar. Neymiş: Türkiye’nin ihracatının %48 i Avrupa’ya yapılıyormuş. Kafalar morfinli yürekler şey ise; akıllara alternatif çare aramak gelmiyor.

Morfinli basının ettikleri ve edeceklerine değinmek bile istemiyorum, cümle âlemin malumu. morfinli basın morfinli kafaların siyasal sahipleriyle birlikte uyum içinde çalışıyorlar. Morfinle yenler cümle alemin malumu.

Daha önce yaptığım uyarılar isabetli çıktı. Yineleyeyim, darbelere- iç savaşlara müdahale edebilecek, ateş gücü- manevra kabiliyeti yüksek, İstihbaratını da içinde bulunduran mükemmel bir yapıya acil ihtiyaç, yakarak kendini hissettiriyor, ABD’lilerin 2017-2027  yılları arasında iç savaş beklemeleri ve müdahale hayalleri kurmaları nedensiz değildir. Umutlarını yeşerten-yeşil tutan  ortam genişleyerek mevcudiyetini koruyor.

Sanıldığı gibi iç savaş bölücülük üzerinden çıkarılmayacak, bölücüler mütemmim cüz olarak kalacaklar. Asıl iç savaş sahte din iddiaları üzerinden çıkarılacak . İŞİD-DEAŞ- FETÖ bunların denedikleri yoklama hareketleridir.

Yaklaşık yüz elli yıldır hazırlanıyorlar. Türkiye’de tasavvuf Türkleştirilmeli- yabancı istihbarat enstrüman lığından çıkarılmalıdır. Tasavvuf hareketlerinde; temizleme ve süpürme yapmak zorunluluktur. Çünkü; İstiklal savaşında öncesinde- sonrasında Tarikatların işlediği melanetler ihanetler ortadadır. Tarikatlar; aile şirketi olmaktan çıkarılmalıdır.

Tarikatlar, düşman istihbarat örgütlerinin maskesi olmaktan kurtarılmalıdırlar. Diyanet ; FETÖ için çalışma yapmış, hükümete sunmuş .Güzel bir çalışma sözlerime gelindiğini gösterir. Hainler sırf  FETÖ den ibaret değildir. Diğer guruplar hakkında da benzer çalışmalar yapılmalı, kamu oyuna duyurulmalı köşe yazarlarına konu teşkil etmeli. Devletin sinir uçlarında  arşivlenmelidir.

Siyasal iktidardan dileğimdir. Diyanetin bu çalışmaları en üst perdeden yüce Türk milletine duyurulmalı, halkım kendisini koruyacak imkânlara kavuşturulmalıdır. Aksi halde zihinlerin bir köşesinde uyuyan şüphelerin giderilmesi mümkün değildir.

Yeni Osmanlı anlayışının; hasta sakat ve kısa ömürlü olması kaçınılmalıdır. Ülkemin yarım olmayan doktorlara -yarım olmayan hocalara ihtiyacı var. HALKIM NE CANINDAN NEDE İMANINDAN OLMAK İSTEMİYOR.

Sonra derler diyordum ya! İsrail yetkilileri diyor! Osmanlı dönemi bitti! Kınamakla iş bitmiyor; bitmediğini kalın kafalara anlatmak gerek.

Türk yıldızını Konya büyükşehir belediyesi kültür park kaldırımlarında ayaklar altına nakşetmiş! Türk’ün mührünü Türk halına çiğnetiyor. Bilerek yapıldıysa , hesabını sormak siyasal iktidara düşer. Gaflet sonucu yapılmışsa korkunç felaket….

Zamanımızda gaflete-delalete-aymazlığa işgüzarlığa asla yer verilmemelidir. Düşmanın muhalefet içindeki sesi koparılmalıdır. Halkımın kandırılmasına izin verilmemelidir. Morfinli kafaları etkisizleştirmek farzı ayın hale gelmiştir.

Yeni iç karışıklıklar din maskeli olacağından Diyanet işleri yeniden yapılandırılmalı- Hoca Ahmet yesevi kafalılara derhal teslim edilmelidir. Aksi halde ABD nin öngördüğü iç savaş çıkacak ve insanlarımız kan okyanusunda boğulacaktır.

Başta ben olmak üzere hiçbir vatan evladının buna rızası olmayacaktır. Hedeflerimizin altında ezilmemek gerek- düşmanlarımızın rüyalarına son vermek gerek- dinimiz İslam’ı kendine maske edinmiş gafil hain-ajan- işbirlikçilerin defterini dürmek afişe etmek gerek.

Görklü Tanrını selamı bu işleri yapacak vatan evlatlarının üzerine olsun vesselam.

NOT: Turan ülküsünü benimseyenler yüce Türk milletinin umudunu geleceğe taşıyanlardır. Geçen paylaştığım alıntı yazı, kızıl elmayı hayata geçirenlerin tespit etkisizleştirilmesi-kuşatılması için benzer söylemlerde bulunan bir yapılanmanın mevcudiyetini hatırlatmak amacıyla yapılmıştır. ABD nin yeşil kuşak projesinde yeşil Müslümanlar olmakla birlikte yeşil Turancıların olduğunu da hatırdan çıkarmamak ve uyanık olmak test etmek zorunluluğu da bulanmaktadır. Tüm arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımla hatırlatırım.

 

 Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Cemaatler Ve Siyaset

“Cemaatler, tarikatlar” denince aklımıza İslam dini adına oluşan gruplar gelir. Cemaat ile tarikat arasında bazı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super