Home / Spor / Kariyer Rekorunu Yenileyen İpek Soylu Korta Çıkıyor

Kariyer Rekorunu Yenileyen İpek Soylu Korta Çıkıyor

Dünya sıralamasında çiftler klasmanında 63. sıraya yükselen Orkid’in Marka Elçisi İpek Soylu, TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta!

Muhabirimizin edindiği bilgiye göre, Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Orkid’in Marka Elçisi Milli tenisçi İpek Soylu, 24-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta çiftler klasmanında dünya 63.’sü olarak korta çıkıyor.

WTA’nın İstanbul ayağı olan 24-30 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan TEB BNP Paribas İstanbul Cup’ta mücadele edecek olan İpek Soylu, çiftler klasmanında korta çıkacak.

Orkid’in düzenlediği “Sen de kendi kuralları baştan yazan hikâyeni paylaş ve diğer kadınlara ilham ver” Twitter kampanyasının kazananları da, turnuva kapsamında İpek Soylu’yu canlı izleme fırsatı yakalayacak.

Nisan ayında İstanbul’da düzenlenen Lale Kupası Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası’nda partneri Veronika Kudermetova ile şampiyonluğa uzanan İpek Soylu, bu zafer ile birlikte çiftler dünya klasmanında kendi rekorunu kırarak 63. sıraya yükselmişti.

Orkid olarak, BNP Paribas İstanbul Cup’ta da Marka Elçimiz İpek Soylu’ya kuralları baştan yazan başarılarının devamını diliyoruz.

 

İsmail Ethem Taboru

About admin

Check Also

Hokey Avrupa Şampiyonası Konya’da Başladı

U18 Kız-Erkek Açık Alan Hokeyi Avrupa Şampiyonası C3 Konya’da başladı. 15-21 Temmuz tarihleri arasında Konya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super