Home / Eğitim / 7. Şehir Open Münazara Turnuvası’na Yoğun İlgi

7. Şehir Open Münazara Turnuvası’na Yoğun İlgi

İstanbul Şehir Üniversitesi Münazara ve Hitabet Kulübü tarafından bu yıl yedinci kez organize edilen Şehir Open Münazara Turnuvası, yoğun katılımla gerçekleşti.

Muhabirimizin edindiği bilgiye göre, Üniversite öğrencileri arasında münazara kültürünü ve eğitimini yaymak amacıyla düzenlenen turnuvaya Türkiye’nin en başarılı münazara kulüplerinden 200’ü aşkın öğrencikatıldı.

İstanbul Şehir Üniversitesi Münazara ve Hitabet Kulübü tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen Şehir Open Münazara Turnuvası tamamlandı.Türkiye’nin en başarılı münazara kulüplerini ŞEHİR’de buluşturan etkinliğe 200’den fazla öğrenci katıldı. Üniversite öğrencileri arasında münazara kültürünü ve eğitimini yaymak amacıyla düzenlenen turnuvaya Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinden 72 takım katıldı.

Türkiye ve dünya gündemini yakından ilgilendiren konuların tartışıldığı ve iki gün süren turnuvanın galibi ise BoğaziçiÜniversitesi ve Koç Üniversitesi öğrencilerinin kurduğu “Open Bam Bam Başkan” takımı oldu.

Bu yıl yedinci kez düzenlenen turnuvaya Acıbadem Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, ODTÜ, Özyeğin Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Süleyman Demirel Üniversitesi, Türk Alman Üniversitesi ve Meridyen Derneği münazara kulüpleri katıldı.

 

İsmail Ethem Taboru

About admin

Check Also

Özel Gençlik Anaokulunda Portfolyo Heyecanı

Özel Gençlik Anaokulu öğrencileri 2017 – 2018 eğitim öğretim yılının sonuna geldiğimiz bugünlerde bir yıl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super