Home / Yazarlar / Lütfullah Kaleli / Camilere Kurşun

Camilere Kurşun

Ülkemde garipsenecek gariplikler olmaktadır. bir yandan kutsal topraklarımız; roketlerle, el yapımı bombalarla, envai çeşit kurşunlarla dövülürken, topraklarımızda; yabancılar cirit atarken, yabancı savaşçılar, yurttaşlarımızı öldürürken, özellikle Ermeni savaşçılar kanımızı dökerken, garantörü olduğumuz, Nahcıvan’a saldırırken ve daha,  olurken………

Mabetlerimizin namusu kirletilirken, vatan evlatları mabetlerimizin göğsüne namahrem eli değmesin diye ardı ardına toprağa düşerken, yıkılan camilere komşu , kiliseler dimdik ayakta durur ,dokunulmazkenbirileri tüm bunları görmezden gelerek ; “Anayasada laiklik olmamalı-yeni anayasa dindar olmalı “ diye ortaya çıkıyor, yapay gündem oluştururken,olan fecaati ve daha başka şeyleri gizlemeye çalışıyor.  Ey siyasetçi; sana bunları kimler söyletiyor, sanırım sen! ABD nin yeşil kuşak projesinin bir ürünüsün.

Toprakları, yabancılara satılan illerimizde  camilerimize girilmiş camilerimiz kurşunlanmış –camilerimiz yakılmış-camilerimizde   cenabet ayaklar  tepinmiş-gevurlar camilerimizi karargah olarak kullanmış-kullanmakta…..

Ülkemde sözde; İslam’a hizmeti gaye edinmiş,sayıları yüzleri geçen vakıf-dernek,cemaat-tarikat mevcut.Bunlardan hiçbirinin sesi çıkmamış,camilerimize yapılanlar bunların yayınlarında ye r almamış,liderlerinden her hangi bir tepki gelmemiştir.Sevsinler böyle dindarları…………….

Sevgili Cumhurun başınında bunlardan geri kalır farklı bir yanı yok!”Kubbeler miğferimiz,minareler süngümüz “ diyordu şiir okuyordu ya! kubbesinin üstüne şey ettiler!süngüsünü kırıp milletin iman dolu göğsüne sapladılar. Bizim hazretten tık yok,siyasal iktidar da ona uymuş, yeni anayasa derdindeler.

Bu durum, bana bir şarkının sözlerini hatırlattı.”Dımdımı ya, umurumda mı dünya!” Hani derler ya! Felaketin bir yüzü bu; birazda diğer yüzüne değinelim. Çocuklara yapılan cinsel taciz olayları varya!Güzel ülkemin dört bir yanında olan çoğu gizli kalmış bir sürü vaka! Sözde dindar çevreler olayları münferit(bireysel) ve önemsiz göstermeye çalıştılar. Ört bas ettiler. Siyasal iktidara yakın çevrelerde aynı şeyi yaptılar.

Olayları kısaca analiz edersek: ülkemizde aleni ve açık saldırıya uğramaya devam ediyoruz.Batımızda Yunanistan bizden topraklarımızı almaya devam ediyor, doğumuzda Ermenistan terörist kılığında askerlerini gönderiyor ve şehirlerimizi-camilerimizi mahvediyor- insanlarımızı öldürüyor yine hiç kimsenin sesi çıkmıyor.Nahcıvan’da sivil yerleşim alanları vuruluyor  kimsenin umurunda değil…..

PKK lılar açıktan camilerimize saldırırken, sözüm ona dindarlarda çocuklara cinsel istismarla dinimize saldırıp birbirlerini tamamlıyorlar. Diyanet Cumhuriyet döneminde kurslarda –yurtlarda tecavüze uğrayan çocuklarla ilgili belgesel hazırlamalı, Müslüman maskeli münafıkların maskesini parçalamalıdır.

Güzel ülkeme ve kutsallarıma saldıranlara lojistik destek verenleri, basın desteği verenleri ,mütemmim cüz haline gelenleri, kiliseleri koruyan-hürmette kusur etmeyenleri  tefe koymanın zamanı gelmedi mi!

Yüce Türk milletinin İstiklal marşını,gençliğe hitabeyi, Balıkesir hutbesini, Millete beyannameyi, İslam alemine beyannameyi tekrar ve güncelleyerek okuması gerekmektedir. Tapınakçıları- işbirlikçileri-siyonistleri-hainleri-gafilleri ülkemden kovmanın zamanının geldiğine inanıyorum.

Dün olduğu gibi, bu günde katillerimizin düşmanlarımızın kiliselerde üstlendiğine inanıyorum. Devletim; kiliseleri,çalışanlarını,müdavimlerini çok sıkı gözetim altına almalıdır,Müslümanlarda aynını yapmalıdır.Başını kuma sokmuş Müslüman ancak bela getirir.

Basında namusu kalmışlarda Türkiye’deki kiliseleri özellikle Akdeniz ve güneydoğudaki kiliseleri havraları masaya yatırmalıdır.

Tanrım bizleri; Arap Sevicilerinden-Kilise Sevicilerinden Korusun. Vesselam.

 

Lütfullah Kaleli

About admin

Check Also

Traktör Var Ama Toprak Kalmadı

Sohbet sıklaştı. Söz köylünün durumuna geldi. Önce bir “ahhhhh!” çekti yanıkça. Sonra toplandı ve başladı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super