Home / Politika / Budak, Cumhuriyet Kazanımlarına Sahip Çıkacağız

Budak, Cumhuriyet Kazanımlarına Sahip Çıkacağız

Eğitim-İş Konya Şubesini ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Osman Çetin Budak,  ülkemizde cumhuriyetin bütün kazanımlarını kaybedildiğini, vatandaşlarımızla birlikte cumhuriyet kazanımlarına sahip çıkmaya devam edeceklerini söyledi.

Muhabirimizin edindiği bilgiye göre, Konya’ya gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, beraberinde CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Eğitim-İş Konya Şubesini ziyaret ederek, sorunları hakkında bilgi aldı.

Eğitim-İş Konya Şube Başkanı Şükrü Balun, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak’ın ziyaretinden memnun kaldıklarını belirterek, “Eğitimin sorunları artarak devam ediyor. Öğretmen ve idari atamalarda haksızlıklar yapılıyor. Yandaş atamalarına devam ediliyor. Her geçen gün davalar artıyor. Bunun yanında hukuksuz uygulamalar yapılıyor. Eğitimin sorunlarının çözümü için ana muhalefet partisi olan CHP’ den destek bekliyoruz” dedi.

Cumhuriyetin Kazanımlarını Kaybediyoruz

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak,  Eğitim-İş Konya Şubesi ziyaretinde cumhuriyet kazanımlarının kaybedildiğine dikkat çekerek, “Gelinen noktada ülkemizde cumhuriyetin bütün kazanımlarını kaybediyoruz. Bunun karşısında vatandaşlarımızla birlkte durup mücadele edeceğiz.  Ülkemize hep birlikte sahip çıkacağız. Bire bir vatandaşlarımıza ulaşıp hükümetin yanlışlarını anlatacağız. Onların her şeyi var. Bizim ise yüreğimiz var. Birlikte mücadele edeceğiz. Biz, kürsü ve fikir dokunulmazlığının dışında bütün dokunulmazlıkların kaldırılmasını istiyoruz. Onların dosyalarında her şey var. Bizim ise alnımız aktır. CHP her zaman emek ve emekten yana bir parti olmuştur. Sendikaların ve sivil toplum kuruluşlarının yanında olduk. Onların sorunlarının çözümü noktasında elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Demokrasinin gelişmesi için emek mücadelesi veren sendikalarla, sivil toplum kuruluşları önemlidir. Sizlerin hak arama mücadelesine elimizden gelen katkıyı sunuyoruz. Emeğin ve emek mücadelesinin yanında olmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 İsmail Ethem Taboru

             Editör

About admin

Check Also

Aytun Çıray: “Milleti Kekleyemezsiniz”

İYİ Parti Genel Sekreteri ve İzmir milletvekili Aytun Çıray İYİ Parti Bornova ilçe teşkilatının organize …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super